Tablo Çerçevesi

»»Tablo Çerçevesi

Tablo çerçevesi. ahşap ve plastik Tablo Çerçeve Modelleri ekonomik fiyat ve ithal yerli profiller Artconsept kalitesi ile bizde. Her kalınlıkta ahşap plastik lamine tablo profil çerçeveleri metre fiyatları. Renk ve zengin numune çeşidi ile sizleri bekliyor. Sahip olduğunuz tablolar ne olursa olsun, ister yağlı boya,  isterse farklı dekoratif ürünler olsun mutlaka çerçeveye ihtiyaç duyar. Yağlı boya tablo çerçeve, duvar tablo çerçeveleri her türlü çerçeve yapılır. Resimlerinize farklı bir görsellik katarak tablolarınızın daha da güzel görünmesini sağlar.

Tablo Çerçeve Modelleri

İster kalın, ister ince her desende ve renkte yüzlerce çeşit tablo çerçevesi modelleri bulunur. Çerçeveleyeceğiniz görsellerin renklerine ve stiline göre farklı çerçeveler seçerek  güzel  sunum sağlayabilirsiniz. Çerçeve bu bağlamda çok görev adleder. Ahşap tablo çerçevesi, Plastik tablo çerçeveleri yuvarlak tablo çerçevesi bulunur. Profil bazında üretilen tablo çerçeveleri istenen ölçüye göre kesilip çakılır.

Tablo Çerçeve Örnekleri

Yağlı boya resminize seçeceğiniz  çerçeve, resmi toplu tutar. Tablo çerçeve modelleri görmek için Sol üst menüden çerçeve çeşitlerimize bakınız. İsterseniz tüm tabloyu, isterseniz sadece resmi ön plana çıkarabilirsiniz. Cama ihtiyaç duyan pastel, sulu boya tarzı işlerde kullanacağınız paspartu rengi ve kalınlığı resmin daha da güzelleşmesini sağlar.

Tablo için çerçeve nasıl yapılır

Cam önünde veya derinlikte kalabilir.Goblen tarzı işlerde, mdf ye yapışık sünger üzerine çalışma sergileriz. İstenirse cam altıda uygulamalar yapılabilir. Seçim yapılırken doğru diye bir kavram olmayıp, sevgi ile seçim yapılır. Fiyatları kullanılan çerçevenin cinsine, kalınlığına göre değişir.

2020-10-22T11:02:14+03:0022 Eylül, 2020|Tags: , |