Anasayfa » Bizden Haberler » Tablo Çerçevesi

Tablo Çerçevesi

Çerçeveli tablolar , Tablo çerçevesi. Ahşap ve plastik tablo çerçeve modelleri ekonomik fiyat ve kalite ile bizde. Her kalınlıkta ahşap plastik lamine tablo çerçeveleri. Renk ve zengin numune çeşidi ile sizleri bekliyor. Sahip olduğunuz tablolar ne olursa olsun, ister yağlı boya,  ister se farklı dekoratif ürünler olsun mutlaka çerçeveye ihtiyaç duyar. Yağlı boya tablo çerçeve, duvar tablo çerçeveleri her türlü çerçeve yapılır. Resimlerinize farklı bir görsellik katarak tablolarınızın daha da güzel görünmesini sağlar.

tablo çerçevesi

Çerçeveleyeceğiniz görsellerin renklerine ve stiline göre farklı çerçeveler seçerek  güzel  sunum sağlayabilirsiniz. Çerçeve bu bağlamda çok görev adleder. Ahşap tablo çerçevesi, Plastik tablo çerçeveleri yuvarlak tablo çerçevesi bulunur.

Tablo Çerçeve Örnekleri

Yağlı boya resminize seçeceğiniz  çerçeve, resmi toplu tutar. Tablo çerçeve modelleri görmek için Sol üst menüden çerçeve çeşitlerimize bakınız. İsterseniz tüm tabloyu, isterseniz sadece resmi ön plana çıkarabilirsiniz. Cama ihtiyaç duyan pastel, sulu boya tarzı işlerde kullanacağınız paspartu rengi ve kalınlığı resmin daha da güzelleşmesini sağlar.

Tablo için çerçeve nasıl yapılır

Cam önünde veya derinlikte kalabilir.Goblen tarzı işlerde, mdf ye yapışık sünger üzerine çalışma sergileriz. İstenirse cam altıda uygulamalar yapılabilir. Seçim yapılırken doğru diye bir kavram olmayıp, sevgi ile seçim yapılır. Fiyatları kullanılan çerçevenin cinsine, kalınlığına göre değişir.