Sancaktepe Çerçeveci

»»Sancaktepe Çerçeveci

Sancaktepe çerçeveci, Sanatsal çerçeveci ve resim çerçevesii dekoratif ayna ve tablo satışı ile Sancaktepe bölgesinde hizmetinizdeyiz. Alanında kazandığı yüksek deneyim ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini prensip etmiş lider konuma yükselmiştir. Sancaktepe da çerçeve yapan bir yer arıyorsanız tam yerine geldiniz. Genç, dinamik ve güler yüzlü personelimizle hizmet vermekteyiz. sancaktepe çerçeve yaptırmasancaktepe tablo

Sancaktepe Çerçeveci

Firmamız çerçeveci olarak, yağlı boya , dijital baskı resim parçalı ve dekoratif tablo satışı da yapmaktadır. Bölgeye yakın olan firmamız, bölgede ki çoğu kurumsal firmaya toplu iş yapmaktadır. Kurumsal firmaların proje işleri yapılmaktadır. Sancaktepe çerçeve yaptırma fiyatları seçilen çerçeveye göre değişir. Resim Çerçevesi, Fotoğraf Çerçevesi İçin Sancaktepeden Arıyorsanız ziyaret etmenizi bekleriz.

 

 

 

Sancaktepede Çerçeveciler

Aynı zamanda yeni kurulmuş firmaların ofis dekorasyonlarında mimarlarla paralel çalışmalar yapılmaktadır. Bölge deki kurumsal firmalarla çalışmalarımız devam etmektedir. Toplu alımlarda özel indirim uygulanıp, adrese teslim seçenekleri sunulmaktadır. Firmalara ürün portföyümüzün bulunduğu CD verilerek rahat seçim imkanı sunulmaktadır.

NE TARZ ÇERÇEVELER YAPILIR
Yağlı Boya Resim Çerçeveletme. Sulu Boya Pastel Foto gibi görsellere paspartulu çalışmaları çerçeveletme. Üç Boyutlu işlerinize kasalı modeller. Forma, Patik, Ayakkabı, madalya, kılıç gibi materyallere cam altı çalışma.

SANCAKTEPE ÇERÇEVE ÇEŞİTLERİ

  • AHŞAP ÇERÇEVE
  • PLASTİK ÇERÇEVE

Üst Menümüzden ulaşabilirsiniz

Canvas,Dijital Baskı Tablo, Yağlı boya, Kanvas, Parçalı, Dekoratif cam, Ucuz Tablo

2021-04-30T10:41:02+03:0021 Nisan, 2021|Tags: , , , , |