Puzzle Çerçevesi

»»Puzzle Çerçevesi

Puzzle Çerçevesi modelleri ve renklerini merak ettiğiniz Pazıl Çerçeve fiyatlarını ucuz toptan perakende satış bilgilerini sitemizde ve galerimizde görebilirsiniz. 50×70, 35×50, 70×100, 48×68, 1000 parça, 1500 parça, 2000 lik, 3000 lik, 4000 lik Puzzle çerçeveleri İmalattan Satış. Puzzle nasıl çerçevelenir. Ucuz fiyatlı Puzzle Çerçevesi Modelleri artconsept.com da. Her renk ve çeşitte çerçeveler ekonomik fiyatlarla sitemiz dedir. İster ahşap, ister plastik çerçeve naturel varak ve bilumum renklerde. Mat ve ya düz cam seçenekleri ile.

Puzzle Çerçeveleri

Puzzle Çerçevesi

2cm kalınlıktan 15cm kalınlığa kadar çerçevelerimiz mevcuttur. Ahşap ve plastik numunelerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Yapboz Çerçevesipazıl çerçevesi

Puzzle Nasıl Çerçevelenir?

Puzzl’ inizi halısıyla ve ya arkasından paket bandı ile bantlayarak getirebilirsiniz. Mutlaka cam kullanmalısınız. Cam düzgün görünmesini sağlar. Zamanla silindikçe deforme olmasını engeller. İstenirse etrafına seçtiğiniz renkte paspartu kullanılarak ayrı bir hava katılabilir. Duvara asılacak şekilde teslim alınır.

Puzzle Çerçevesi Nasıl Olmalıdır ?

Puzzle Çerçevesi büyüklüğüne göre seçilir. Büyük bir puzzl’a ince çerçeveden ziyade, camı taşıyabilecek kalınlıkta çerçeve kullanılmalıdır. Renklerine uygun modern veya klasik çerçeve seçimi yapılabilir.

Ucuz puzzle çerçeveletmek

Mutlaka her şeyin ucuzu aranmamalı. Her malın bir değeri var. Kimse çok kaliteli bir ürünü çok ucuza satmaz. Satıyorsa da var dır bir sebebi..

Puzzle Çerçeveletmek

Firmamız en ekonomik modelleri size sunacaktır. El emeği göz nuru ile yaptığınız Puzzle larınızı zarar vermeden itina ile çerçeveliyoruz. Eviniz en güzel köşelerini süsleyecek çerçeveler artconsept.com da.

2020-10-22T11:13:33+03:0015 Eylül, 2020|Tags: , , |