Anasayfa » Bizden Haberler » PASPARTU KARTONU

PASPARTU KARTONU

paspartu_kartonlari

 

 

Eserleriniz için PASPARTU KARTONU burada. Paspartu nedir, ne işe yarar, nerelerde kullanılır, nereden satın alınır, fiyatları ne kadar, toptan satışı nerede, her türlü sorularınıza cevap burada. Resim veya benzer bir çalışmanın etrafında oluşturulan, çerçeve ile  eser arasındaki renkli özel yapım karton benzeri materyaldir. PASPARTU KAĞIDI toptan perakende satışı yapılmaktadır.

PASPARTU KARTONU kullanılan görsellere ayrı bir değer katarak, resmin çerçeveden ayrılıp, özgür görünmesini sağlar. Bir diğer faydası ise zamanla resmin cama yapışmasını engeller. Hat ve benzeri eserlerde özellikle kullanılmasının sebebi de budur.

paspartu nerede satılır

Çerçeveler içinde kullanılan, resim veya eseri daha farklı görünüme sahip olması için kullanılan PASPARTU FONLARI dır. Resimle çerçeve arasında bir bölge oluşturarak eserin ortaya çıkmasını sağlar. Çerçevenin karışıklığını ve öne çıkmasını engeller. Eserin çerçeve içinde sıkışmasını engeller.

Paspartu Kartonu

PASPARTU KARTONLARI 1,8 mikron kalınlıktan başlayıp, her türlü renkleri bulunmaktadır. Özel üretilmiş 45 derece kesim yapan PASPARTU MAKİNELERİ nde işlenir. Çoğunlukla müşterinin istediği ebatta makine ile paspartuya pencere açılır, pencerenin içerisine görsel konur. Adetli toptan işlerinizde istediğiniz ölçüde pencere açılır. İstenen tüm renkler artconsept.com da bulunur. Dilediğiniz kalınlıkta pencere açılır. Asitli ve ASİTSİZ PASPARTU çeşitleri vardır. Kalınlık, renk, stok ve fiyatları için irtibata geçiniz.

Paspartu Fon KartonuKalınlık ve istenen ebada göre değişmektedir. ASİTSİZ PASPARTU olanları daha yüksek fiyatlardadır. Hat, ebru İslam sanatlarında, sulu boya, guaş ve pastel çalışmalarında oldukça kullanılmaktadır. Sizlerde eserlerinize hava katabilmeniz için biz artconsept.com mutlaka önermekteyiz. Eserlerinize ayrı bir hava katmak, öne çımasını sağlamak için paspartu kullanılmalıdır.

Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz, Beylerbeyi, Çekmeköy, Sancaktepe, Anadolu Yakasına servisimiz vardır.

Bu Makaleye Toptan paspartu,  kartonu nereden alınır, fiyatları  kelimeleri ile geldiniz.