Paspartu Kartonu

»»Paspartu Kartonu

Paspartu Kartonu ,uluslararası tabiri ile ‘ mat cardboard ’ resim çerçeveleri (picture framing) içinde kullanılan kalın ve renkli sanatsal kartondur. Sanatsal çalışmanın etrafında oluşturulan, çerçeve ile  eser arasındaki renkli özel yapım karton benzeri materyaldir.

Paspartu Kartonu nedir, 80×120 – Asitsiz Paspartu satışı, fiyatları ne kadar, toptan satışı, her türlü sorularınıza cevap burada.  Toptan perakende Paspartu Kartonu  satışı yapılmaktadır.

Paspartu Kartonu Fiyatları

Kullanılan görsellere ayrı bir değer katarak, resmin çerçeveden ayrılıp, özgür görünmesini sağlar. Bir diğer faydası ise zamanla resmin cama yapışmasını engeller. Hat ve benzeri eserlerde özellikle kullanılmasının sebebi de budur. Paspartu Kartonu, çerçeveler içinde kullanılan, resim veya eseri daha farklı görünüme sahip olması için kullanılan ürünlerdir. Farklı bölge oluşturarak eserin ortaya çıkmasını sağlar. Çerçevenin karışıklığını ve öne çıkmasını engeller. Eserin sıkışmasını engeller. Kadife, desenli ve dokulu çeşitleri vardır.

1,8 mikron kalınlıktan başlayıp, her türlü renkleri bulunmaktadır. Özel üretilmiş 45 derece kesim yapan makinelerde işlenir. Çoğunlukla müşterinin istediği ebatta makine ile paspartuya pencere açılır, pencerenin içerisine görsel konur. Adetli toptan işlerinizde istediğiniz ölçüde pencere açılır. İstenen tüm renkler artconsept.com da bulunur. Dilediğiniz kalınlıkta pencere açılır. Asitli ve asitsiz çeşitleri vardır. Kalınlık, renk, stok ve fiyatları için irtibata geçiniz.

Toptan Paspartu Kartonu

Paspartu KartonuAcid Free Paspartu kartonu asitsiz olduğundan eserlere zarar vermeden sergilenmesini sağlamaktadır. Siyah, beyaz, krem, kırmızı, bordo ve lacivert gibi ana renklerin yanında, ara renklerde mevcuttur. Fiyatlar kalınlık ve istenen ebada göre değişmektedir. Hat, ebru İslam sanatlarında, sulu boya, guaş ve pastel çalışmalarında oldukça kullanılmaktadır. Sizlerde eserlerinize hava katabilmeniz için mutlaka önermekteyiz. Eserlerinize ayrı bir hava katmak, öne çıkmasını sağlamak için kullanılmalıdır. Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz, Beylerbeyi, Çekmeköy, Sancaktepe, Anadolu Yakasına servisimiz vardır.

Paspartular, Hassas 45 derece kesim yapan makinelerde kesilir. Düz, oval ve yuvarlak kesim seçenekleri vardır. Eserinizin büyüklüğüne göre istenen kalınlıkta pencere açılır. Pürüzsüz, temiz ve çapaksız bir kesim sunar.

2020-12-02T10:00:45+03:008 Ekim, 2020|Tags: , , , |