Anasayfa » Bizden Haberler » Paspartu Kartonu Modelleri | Artconsept

Paspartu Kartonu Modelleri | Artconsept

Paspartu Kartonu nedir, 80×120 – Asitsiz Paspartu satışı, fiyatları ne kadar, toptan satışı, her türlü sorularınıza cevap burada. Paspartu Kartonu resim veya benzer bir çalışmanın etrafında oluşturulan, çerçeve ile  eser arasındaki renkli özel yapım karton benzeri materyaldir. PASPARTU KAĞIDI toptan perakende satışı yapılmaktadır.

Paspartu Kartonu

Kullanılan görsellere ayrı bir değer katarak, resmin çerçeveden ayrılıp, özgür görünmesini sağlar. Bir diğer faydası ise zamanla resmin cama yapışmasını engeller. Hat ve benzeri eserlerde özellikle kullanılmasının sebebi de budur. Çerçeveler içinde kullanılan, resim veya eseri daha farklı görünüme sahip olması için kullanılan PASPARTU FONLARI dır. Resimle çerçeve arasında bölge oluşturarak eserin ortaya çıkmasını sağlar. Çerçevenin karışıklığını ve öne çıkmasını engeller. Eserin çerçeve içinde sıkışmasını engeller. Kadife, desenli ve dokulu çeşitleri vardır.

Beyaz renk Paspartu Kartonu, Siyah renk Paspartu Kartonu, Krem renk Paspartu Kartonu, Beyaz renk Paspartu Kartonu, Kırmızı renk Paspartu Kartonu, Bordo renk Paspartu Kartonu, Mavi renk Paspartu Kartonu

1,8 mikron kalınlıktan başlayıp, her türlü renkleri bulunmaktadır. Özel üretilmiş 45 derece kesim yapan makinelerde işlenir. Çoğunlukla müşterinin istediği ebatta makine ile paspartuya pencere açılır, pencerenin içerisine görsel konur. Adetli toptan işlerinizde istediğiniz ölçüde pencere açılır. İstenen tüm renkler artconsept.com da bulunur. Dilediğiniz kalınlıkta pencere açılır. Asitli ve ASİTSİZ PASPARTU çeşitleri vardır. Kalınlık, renk, stok ve fiyatları için irtibata geçiniz.

Toptan Paspartu Kartonu

Paspartu KartonuAcid Free Paspartu asitsiz olduğundan eserlere zarar vermeden sergilenmesini sağlamaktadır.Siyah, beyaz, krem, kırmızı, bordo ve lacivert gibi ana renklerin yanında, ara renklerde mevcuttur. Fiyatlar kalınlık ve istenen ebada göre değişmektedir. ASİTSİZ PASPARTU olanları daha yüksek fiyatlardadır. Hat, ebru İslam sanatlarında, sulu boya, guaş ve pastel çalışmalarında oldukça kullanılmaktadır. Sizlerde eserlerinize hava katabilmeniz için biz artconsept.com mutlaka önermekteyiz. Eserlerinize ayrı bir hava katmak, öne çıkmasını sağlamak için kullanılmalıdır. Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz, Beylerbeyi, Çekmeköy, Sancaktepe, Anadolu Yakasına servisimiz vardır. Bu Makaleye Toptan Paspartu Kartonu nereden alınır, fiyatları  kelimeleri ile geldiniz.

Paspartular, Hassas 45 derece kesim yapan makinelerde kesilir. Düz, oval ve yuvarlak kesim seçenekleri vardır. Eserinizin büyüklüğüne göre istenen kalınlıkta pencere açılır. Pürüzsüz, temiz ve çapaksız bir kesim sunar.