Müze Camı

Müze Camı, (Museum Glass) nedir ? Görünmez cam modelleri fiyatları. %99 UV ışını koruması sağlayan, içeri %1 ışık geçiren özel sanat eserleri için üretilmiş anti reflekte kristal müze camlarıdır. Müze Camı eserin sararmasını, UV ışıklarından solmasını engeller,  renklerin solmasını, ürünün sararmasını önler, eserlerin zarar görmemesini sağlar. Yansıma yapmaz. Gerçek renk iletimi ve net görüntü sağlar. Zararlı ışınları %99 bloke eder. Işık yansıması %1 dir. Müze Camı Işık geçirgenliğini %97 önler. Artconsept.com sanat eserleriniz için ısrarla önerir. Eserlerinize yüksek kalitede koruma sağlar. Dünya’da tüm müzeler ve koleksiyon erler kullanmaktadır. Eser çerçevelendiğinde nerede ise görünmeyecek kadar güzel durur. Antireflekte bir cam olduğundan, eserdeki renkleri net görebilirsiniz. İthal kaliteli ürünlerdir.

Müze Camı‘nın görülmesi zordur, ancak koruma görevini yapmaktadır. Dünyaca ünlü tüm müzeler sanat eserlerinde senelerdir kullanmaktadır. Müze camı, önemli değerler üzerinde görünmezliği ile beraber işlevsellik kazanmış bir özelliktedir. Sanatsal ürünler, poster, resim, sulu boya, nesne, fotoğraf vb. görsellerde ayrıca sizin için önemli ürün yelpazesinde kullanılması uygundur.

Müze Camı Nedir

Tru-Vue Müze Camı, yansıtmayan, %99 UV koruması sağlayan bir üründür. Zararlı ışınlar sebebiyle zaman içinde oluşan solma, sararma etkisinin %99 UV koruması ile önüne geçilir. Uygulama sonrası cam yokmuş hissi yaratır. Eserin renklerini korur ve orijinal hali ile kullanılması sağlanır. Bu ürün ile sanat eserleriniz, fotoğraflarınız ve diğer kişisel hatıralarınız hem korunur hem de eşsiz görüntüleri aynı kalır. Yansımaları değil sadece eserlerin güzelliğini seyredeceğiniz Tru-Vue ile kusursuz görüntüyü yakalayabilir ve UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruma sağlayabilirsiniz

  • Yansıtmasız
  • %99 UV koruması
  • Çizilmeye karşı dirençli
  • Anti-Statik
  • Cama göre %50 daha hafif
  • Kalınlık ve ebatlar:

Müze camı fiyatları için firmamız ile irtibata geçiniz. İstanbul tüm ilçelerine satış yapmaktayız.

2020-10-22T10:50:24+03:0021 Ekim, 2020|Tags: , , , |