Gizlilik Bildirimi

»Gizlilik Bildirimi
Gizlilik Bildirimi2020-10-29T12:37:15+03:00

Artconsept Çerçeve, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Artconsept Çerçeve, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek;

Kişisel bilgilere sadece yetkili Artconsept Çerçeve personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Artconsept Çerçeve, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, ya, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır.

Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Artconsept Çerçeve, sitesindeki bağlantılar aracılığı ile gideceğiniz diğer sitelerin, Artconsept Çerçeve’nin gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmez.

Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.