Dudullu Çerçeveci

»»Dudullu Çerçeveci

Dudullu Çerçeveci, İlçede Ahşap ve Plastik Çerçeve, Dekoratif tablolar, yağlıboya resimler, sanatsal çerçeve satışı ile hizmetinizdeyiz. Dudulluda çerçeve yapan yer arıyorsanız tam yerine geldiniz. Paspartu Kartonları, Dekoratif Aynalar, müze camı, Mat cam Sanatsal cam çerçeve malzemeleri. dudullu aynaDudullu tablodudulluda çerçeveciKemerdere Çerçeveci

Dudullu Çerçeveci

 Dudullu Tablo Resim Çerçevesi Yaptırma fiyatları

Bölgeye yakın olan firmamız, bir çok kurumsal firmaya (çerçeveci) olarak toplu iş yapmaktadır. Pazıl çerçeve | Yapboz Çerçevesi. Firmamızda parçalı, kanvas ve baskı bulunmaktadır. Artconsept kurumsal firmaların işleri yapılmaktadır. Dudullu da yeni kurulmuş firmaların ofis dekorasyonlarında mimarlarla paralel çalışmalar yapılmaktadır.Bölge de birçok kurumsal firmayla çalışmalarımız devam etmektedir. Toplu alımlarda özel indirim uygulanıp, adrese teslim seçenekleri sunulmaktadır. Firmalara ürünlerimizin bulunduğu CD verilerek rahat bir seçim imkânı sunulmaktadır. Resim Çerçevesi, Fotoğraf Çerçevesi İçin Dudulludan Arıyorsanız ziyaret etmenizi bekleriz.

Dudulluda Çerçeveci

ÇERÇEVE ÇEŞİTLERİ

Çeşitlerimizin yüzlerce numunesini adreslerimizde bulabilirsiniz. Yerli ve ithal olmak üzere çeşit bakımında zengin seçeneklerimiz mevcuttur. Karton ve kadife paspartu seçenekleri vardır. Dilerseniz düz, dilerseniz mat cam kullanabilirsiniz. Çerçeveleteceğiniz görsellerin fiyatları neye göre değişir. Hammaddesine , Ahşap-Plastik. Üretim yerine Yerli-İthal. Kaplama sitemine El işi varak-Folyo Baskı. Et kalınlığına. İşçiliğine göre fiyatla değişir.

Ne tür İşler Yapılır

Yağlı Boya Tablolara
Sulu Boya Pastel Foto gibi görsellere paspartulu çalışma
Üç Boyutlu işlerinize kasalı modeller
Forma, Patik, Ayakkabı, madalya, kılıç gibi materyallere cam altı çalışma.
Peşin ödemelerde kolaylık ve kredi kartına taksit imkanlarımız bulunmaktadır.
Aynı zamanda yerli ressamların eserlerini dilediğiniz modelle çerçeveletebilirsiniz.

Ademyavuz  Çerçeveci

2021-04-30T10:35:31+03:0026 Nisan, 2021|Tags: , , , , |