Anasayfa » Anasayfa » ÇERÇEVECİ

ÇERÇEVECİ

ÇERÇEVECİ mi aradınız, resim çerçeveleri, çerçeve modelleri bizde. Sanatsal resim çerçevesi, ayna çerçevesi, modern çerçeveler, sanatsal çerçeveler, Varak çerçeve çeşitleri burada.

Özenerek yaptığınız bir puzzle, hatıralarınızdaki bir fotoğraf, evinizin bir köşesi için ayna ya çerçeve yaptırmaya ne dersiniz ? İşinin ustası bir ÇERÇEVECİ ye yaptırmak için bizi arayınız. Yüzlerce çerçeve numunesi arasından seçerek eşsiz tasarımlar yapabilirsiniz. Matobel düz ve müze camı kullanabiliriz. Her renkte paspartu numunelerimiz vardır.

ÇERÇEVECİ firmamız, kurumsal projelere de hizmet vermekte, bu sitede çerçevelerimizi ve diğer satışını yaptığımız sanatsal ürünlerimizi sergilemekteyiz. Kaliteden ödün vermeden uygun  fiyatlarla titiz işçilik.

İstanbul’da çerçeve sektöründe önemli yere gelmiş bulunmaktayız. Artconsept  1000 e yakın numune ile 2 tane şubemizle hizmetinizdeyiz. Eski kıymetli örtüler, nakışların uygun şekilde çerçevelenmesi ile ögeler hem ayrı bir güzelliğe bürünür, hem de korunmuş olur. Hat Çalışması veya bir belge, ferman tarzı değerli çalışmaların korunmasını sağlar. Çerçevelenip, cam altında kalarak tozlanmasını engeller.

Çerçeveci

 

Çerçeve Modelleri

 Spor Takımlarının formaları çerçevelenir. Madalyalar , tespihler , silahlar benzeri her türlü öğe korunmak ve sergilenmek için çerçevelenir. Bebeklerin izin patikleri, ayakkabıları, giysileri, el izleri çerçevesi yapılır. Kasalı dediğimiz derinlikli çerçeve çalışmaları yapılır.

Çerçeveciler kullandığı malzemenin kalitesi kadar işçilikleri de önemlidir. Cam seçenekleri olarak düz, mat ve müze camı gibi ürünler kullanabilirsiniz. Paspartu çeşitleri, karton-kadife olarak iki gruptur.

Dilerseniz çerçeve numuneleri mekanınıza  getirip yerinde deneyelim. Kataloglarımızı ofisinizde sunalım. Adetli alımlarda iskonto uygulayalım. Tüm ürünleriniz proje mekanınıza getirelim. Montaj yapalım. Çerçevelenecek ürünlerinizi götüremediğiniz de adresinize teslim.

İstanbulda Çerçeveci

Sanatsal Çerçeve piyasasında önemli yere gelmiş Artconsept Resim Çerçeve İstanbul da hizmet vermektedir. Resminize en uygun çerçeveyi birlikte seçelim. Hayal ettiğiniz çerçeve modellerinde seçim yaparak eşsiz tasarımlar ortaya çıkaralım.

Resim Çerçeveleri

Resimlerinizi istediğiniz renk ve kalınlıkta çerçeveyle çerçeveletmek elinizde. Ahşap ve plastik çerçeveler arasından seçeceğiniz özel modellerle resimler ayrı bir havaya girsin. Uygun fiyatlar ve bol çeşit burada.