Çerceveci

Çerceve ile ilgili herşey Çerçeveci de. Her çeşit çerçeveyle kişiye özel ölçülerde yapılır. Kaliteli ve uygun bir çerçeveci arıyorsanız, ahşap ve plastik çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Yüzlerce numune arasından seçeceğiniz model ile hayal ettiğiniz çerceveyi yapıyoruz.

İatanbul Ümraniyede 20 yıldır Çerçeveci olarak hizmet vermekteyiz. Ahşap ve plastik olarak geniş ürün yelpazesi, paspartu kartonları ve ayna çeşitleri bulunmaktadır. Tamamen kendi üretimimiz olan ürünleri kalite ve titiz işçilikle sunmaktayız.

Özel bir işiniz var, güvenebileceğiniz bir Çerçeveci arıyorsunuz. Örnek çalışmalardan neler yaptığımızı görebilirsiniz. Aklınıza gelen her şeyi çerçeveliyoruz. Örtü, giysi,madalya, forma, resim ve belge gibi çerçeveleme yapılmaktadır.

Çerçeveci

Çerçeveci olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Toplu iş ve projelerde yer almaktayız. Otel,cafe ve restaurant projelerinde bulunmaktayız. Modern teknolojik makine parkuru ve teknik ekibimizle profesyonel hizmetler vermekteyiz. Referanlarımızı isteyebilirsiniz.

Yağlıboya tablolar, baskı resimler, ayna çeşitleri ve bilumum duvar aksesuarları bulunur. Yüzlerce çeşit, paspartu kartonları ve hazır çerçeve çeşitleri için yerimize bekleriz.

2019-10-31T09:42:57+03:0025 Ekim, 2019|