Anasayfa » Bizden Haberler » ÇERÇEVE Nedir Nasıl yapılır – Çerçeve Modelleri

ÇERÇEVE Nedir Nasıl yapılır – Çerçeve Modelleri

Çerçeve: Resim Çerçeveleri, Çerçeve Modelleri Artconsept.com’da. Her bütçeye uygun birbirinden şık Ahşap Plastik Çerçeve modellerini hemen keşfet!

Sitemizdeki çerçeve bölümleri tamamen Türkiye de imal edilen çerçeveci  ürünlerdir. Dünyadacerceve çerçeve imalatında önemli yerlere gelmiş imalatçıların kaliteli ürünleridir. Geçmiş yıllarda ithalatı yapılan ürünler son yıllarda ihraç edilmektedir.

Ahşap Çerçeve

Ahşap Çerçeve profilleri yerli üretimdir. Ancak fiyatlarının yüksekliği çerçevenin pazardaki payını azaltmıştır. Yine de ahşap çerçeve modelleri kalitesi sağlamlığı ile prestijini kaybetmemiştir. Fırınlanmış ve ilaçlanmış ahşap yıllarca kalitesini korur.

Plastik Çerçeve

Son yıllarda oldukça aşama kaydeden bir alan olmuştur. Ahşap kalitesini yakalamak üzeredir. Renk çeşidinin bol oluşu, her türlü eskitmenin yapılabilmesi plastik çerçeve modelleri dekoratif oluşu tutmaktadır. Fiyatının daha düşük olması makul fiyatlara birmiş mal alınması seçilmesini sağlamaktadır. İşlenmesi kesilmesi ve çakılması daha rahattır.

Çerçeve Modelleri Fiyatları Nedir

İnternet ten fiyat araştırılması zordur. 1500 e yakın çerçeve çeşidi içerisinde fiyat verilmesi oldukça güçtür. Aynı zamanda Çerçevenin hesabı yapılırken çerçeveye verilen fire oranı her firmaya göre değişir. Market tarzı kurumsal firmalarda işinize 1 boy(2.9 mt) gitse de gitmese de 1 boy çerçeveden fiyatlandırılır. O sebeple fiyat araştırmasını metre bazında değil, çerçeveyi bitmiş haliyle yapılmalıdır.

Çerçeve Nasıl Yapılır ?

En sık kullanılan plastik çerçeveleridir. Bu çerçevelerin kesilirken yanıp çapak bırakmaması için giyotinle veya özel tepsili kesme makinelerinde net 45 derecede kesilmelidir. Kesim yerlerinde çapak oluşmamalıdır. Daha sonra kalınlığına göre uzunlukta agraf çivileri agraf makinesinde çakılır. Çerçeve camı kullanılacaksa bu şekilde devam edilir.

Nerede Çerçeve Yaptırılır

Çerçeve dükkanı, çerçeve üretim firmalar ve çerçeve yapan yerler olarak adlandırılabilir. Firmamız yıllardır özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Uzman personel, son sistem makine parkuru ve 450 mt fabrika ile özenli işler teslim etmektedir. Bir çok dizi sponsorluklarımız bulunmakta ve ürünlerimiz sergilenmektedir. Proje çalışmalarınızda lütfen referanslarımız isteyiniz.