Anasayfa » Bizden Haberler » ÇERÇEVE FİYATLARI

ÇERÇEVE FİYATLARI

Resim, fotoğraf çerçevesi fiyatları. Sanatsal çerçeve, tablo çerçevesi, hat yazı ve ayna çerçeveleri fiyatları ve modelleri sitemizde. Ahşap ve plastik çerçeve fiyatları için çerçeve beğenip iletişime geçebilirsiniz.

Çerçeve Fiyatları

Ham maddesine, kalınlığına ve kaplama stiline göre fiyatlar değişim göstermektedir. Kullanılan çerçevenin kalitesi, fiyatı tamamen etkiler. Uzak doğu ve kimi yerli çerçeveler kalitesinden dolayı daha uygun fiyatlıdır. Ham maddesine göre fiyatlar iki çeşittir. Ahşap ve Plastik çerçeve. Plastik Çerçeve, ahşap çerçeveye nispeten daha uygun fiyatlıdır.cerceve_fiyatlari

Ahşap çerçeveler ise eğer ilaçlanmış ve fırınlanmış ise fiyatı daha da yüksek olmaktadır. Ancak çerçevenin sağlamlığı ve evladiyelik olması fiyatını göz ardı ettirir. Çin işi çerçeveler oldukça sağlıksız ve kalitesiz ürünlerdir. Üzerindeki desenler alçı olup zamanla dökülür. Ahşap çerçeveleri zamanla kurtlanır ve dönme yapar.

Tablo Çerçeve Fiyatları aynı zamanda işçiliğe göre de değerlendirilir. Mekanik çalışan kesim aletleri ile net 45 derece kesim yapılamadığından köşe birleşmeleri sorunlu olur. Agraf çivisi çakma ile beraber yapıştırma da uygulanırsa, köşe daha sağlam birleşir.

Büyük boy çerçeve fiyatları Seçilen çerçevenin kalınlığına göre, fiyat değişir. İnceden kalına doğru fiyat artar. Çerçeve ebadı ne kadar büyürse kullanılan çerçevede o kadar kalın olmalıdır.

Ucuz çerçeve fiyatları, “Ucuz alacak kadar zengin değilim” İngiliz atasözüdür. Sağlamlık, kalite ve titiz işçilikle her zaman bir arada olmayan bir terimdir ucuzluk. Toptan adetli çalışmalarımızdan dolayı fiyatlarımız uygundur. Ancak bir yere kadar. Sanatsal çalışmalarda ucuzluk kadar kaliteyide sorgulayınız.

Boş çerçeve fiyatları İstediiniz ölçüde size özel boş çerçeveler imalatçıdan en uygun fiyatla bizde. Adet göre indirim oranları mevcuttur. Adrese teslim ve kaliteli içilik burada. Her türlü referans isteyebilirsiniz.

30×40 çerçeve fiyatları, 50×70 çerçeve fiyatları

Süper market tarzı yerlerde her işi yapan personele yaptırılan işçilikten bir şey beklenmez. Sanatsal iş doğmaz.

Hammaddesine,

Üretim yerine Yerli-İthal

Kaplama sitemine El işi varak-Folyo Baskı

Et kalınlığına

İşçiliğine göre değişir ÇERÇEVE FİYATLARI .

75×100 | 70×100 | 50×60 | 30×40