Ressam Bülent Kılıç

»»Ressam Bülent Kılıç

Bülent Kılıç, 1974 yılında Tekirdağ ‘da doğdu. Ufak yaşlardan beri resme alaka duymaya başladı. Özellikle çocukluk dönemlerinde resim ve kara kalem desen çalışmaları yaptı. BÜLENT KILIÇ, lise dönemlerinde ağırlık verdiği otomobil tasarımları, kişiliğinin oluşumunda önemli yer edinmiştir. Alanında lisans eğitimi almış ve akademik kariyer yapmıştır.

Bülent Kılıç yapmış olduğu başarılı çalışmalarıyla kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekerek tanınmıştır. Koleksiyon ve sanatseverlerin ilgisini çekmiştir. Eserleri müzayedelerde sergilenmeye başlamış ve çalışmaları koleksiyonlara dahil edilmiştir. İstanbul mahallelerini, adalarını, boğazını kısaca her yerini defalarca gezerek gözlemlerde bulunmuştur. Fotoğrafa almış, desene dökmüş ve İstanbul ‘un güzelliklerini tutku ile tuvale aktarmaya başlamıştır.

Bülent Kılıç

Eserleriyle birçok sergi açmış ve müzayedeye katılmıştır. Sanatçımıza ait orijinal yağlı boya resimleri tabloları sitemizde bulabilirsiniz. En uygun fiyatlarla Çerçeveci de sahip olabilirsiniz.

Çalışmalarına halen İstanbul’daki atölyesinde devam etmektedir.

Sanatçının bir çok tablosu Los Angeles’te sergilenmiştir. Global Dental Grup’un sahibi Serap ve Murat Atlının sanata ev sahipliği yaptığı Across The Bosphorus Boğazdan çeşitli izlenimlerin izleyiciye sunulduğu resim sergisi 13 Nisan-4 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılmış ve oldukça ilgi toplamıştır.

Bülent Kılıç Tabloları

Türkiye’nin her yerine gönderilir. Straforlu kutuda korumalı olarak elinize ulaşır. Lütfen irtibata geçiniz. Aynı zamanda satış sitemizden de güvenli alışveriş imkanı ve taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

2020-10-22T10:52:24+03:0020 Ekim, 2020|Tags: , , , |