Ataşehir Çerçeveci

»»Ataşehir Çerçeveci

Ataşehir Çerçeveci, Sanatsal Çerçeveler, Ahşap Plastik Profil Çerçeve Modellerimiz, Ayna Tablo Resimlerimizle Ataşehir Çerçeveci olarak hizmetinizdeyiz. Ataşehir de çerçeve yapan bir yer. Resim Çerçevesi, puzzle, fotoğraf, ucuz ofis çerçeveleri. Camlı camsız sanatsal çerçeve işleri, Paspartu Kartonları ve Müze Camı. Ahşap ve Plastik Çerçeve Çeşitleri, her türlü çerçeveleme işi ile hizmetinizdeyiz. Hat Tablolar, Ebru eserler, yağlıboya tabloların çerçevelenmesi itina ile yapılır. Yenidoğan, Şerifali, Mustafakemal, Örnek mahallesi, Hat boyu civarına yakınız. Örnek mahallesi çerçeveciŞerifali çerçeveciYenidoğan Çerçeveci

Ataşehir Çerçeveci

Ataşehirde genç, dinamik ve güler yüzlü personelimizle yağlı boya tablo, dijital baskı resim, parçalı  ve dekoratif tablo, ayna çerçevesi satışı da yapmaktayız. Ataşehir Çerçeve Pazıl çerçeve | Yapboz Çerçevesi Arconsept.com alanında kazandığı deneyim ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini prensip etmiş lider konuma yükselmiştir.

Ataşehir Çerçeveci ahşap çerçeve modellerinin numunelerini galerimizde görebilirsiniz. Yüzlerce renkte her kalınlıkta kaliteli ucuz ahşap çerçeveler titiz ve temiz işçilik ile işlenmektedir. Varak gümüş, varak altın renkleri mevcuttur. Resim Çerçevesi, Fotoğraf Çerçevesi İçin Ataşehirden Arıyorsanız ziyaret etmenizi bekleriz.

Plastik Çerçeve Çeşitleri İthal ve yerli olmak üzere numuneler arasından seçim yapabilirsiniz. Kişiye özel ölçülerde kaliteli plastik çerçeveler sizleri bekliyor.

Paspartu Kartonu çeşitleri ile eserlerinize farklı bir hava katmak elinizde. Kadife ve asitsiz paspartu çeşitleri ile yeni tasarımlar çıkartabilirsiniz. Paspartu sayesinde eserleriniz çerçeve içinde sıkışmaz ve kendini ön plana çıkartır.

Müze camı Eserlerinizi Uv ışınlarından korur, zamanla sararmasını solmasını engeller. Varlığı ile yokluğu belli olmaz. İstenirse antireflekte ışığı yansıtmayan mat cam kullanılır.

ATAŞEHİR de ki çoğu kurumsal firmaya çerçeveci olarak toplu iş yapmaktadır. Kurumsal firmaların proje işleri yapılmaktadır. Aynı zamanda yeni kurulmuş firmaların ofis dekorasyonlarında mimarlarla paralel çalışmalar yapılmaktadır. Bölge deki kurumsal firmalarla çalışmalarımız devam etmektedir. Toplu alımlarda özel indirim uygulanıp, adrese teslim seçenekleri sunulmaktadır. Firmalara ürün portföyümüzün bulunduğu CD verilerek rahat seçim imkanı sunulmaktadır. Özel fiyatlar, özel indirimler ve adrese teslim seçenekleri bulunmaktadır.

Bankacılık üssü haline gelen Ataşehir de birçok bankanın şube dekorasyonu ve promosyon işlerini yapmaktayız. Bayilik, özel sertifika, diploma ve kurs belge çerçeveleri yapılmaktadır. Restaurant ve cafe projelerinde profesyonel destek verilmektedir. Dijital baskı, dekoratif tablo ve yağlıboya tablolar, çerçeveli Atatürk resimleri bulunmaktadır.

Ataşehirde Çerçeveciler

Yağlı boya çerçeveletme, sulu boya pastel fotoğraf gibi görsellere paspartulu çalışmaları çerçeveletme. Üç boyutlu işlerinize kasalı modeller, forma, patik, ayakkabı, madalya, kılıç gibi materyallere cam altı çalışmalar.  Puzzle – yapboz çerçeveleri, dekoratif boy aynaları, baklava aynalar. a4 çerçeveler, sertifika – diploma çerçeveleri, paspartu çeşitleri, mat-düz-müze camları.

ATAŞEHİR ÇERÇEVE ÇEŞİTLERİ

Sanatsal çerçevelerimiz ahşap ve plastik olarak 2 çeşittir. Her iki ürün gurubuda kaliteli ürünlerdir. Firmamızın özenle seçip portföyüne eklediği elit kaliteli malzemelerdir.

Ahşap Çerçevelerimiz fırınlanmış ve ilaçlanmış, sanatsal piyasa için özel üretimi yapılmış ağaçlardan imal edilmektedir. Kesinlikle dönme ve kurtlanma yapmazlar.

Plastik çerçevelerimiz, teknolojinin gelişmesiyle ahşap kalitesine erişmiştir. Her iki ürününün kaplama tekniği aynıdır. Kimyasal kullanılmadığı müddetçe bozulma olmaz. Çerçeve Modellerimizi üst menüden görebilirsiniz.

Hatıralarınızı, özel eşyalarınız, değerli sanat eserlerinizi bir firmaya teslim etmeden evvel atölyemizi ve yağtığımız işlerimizi görmenizi tavsiye ederiz. Nereye teslim ederseniz edin bunu yapmalısınız. Camcı kategorisindeki firmalara ve marketler bu tarz işler teslim edilmez.

Resiminize eserlerinize en uygun çerçeveyi bulmanın yolu bizden geçer. Stoktan bol çeşit ile hizmet vermekteyiz. Her tür, her renk ve her kalınlıkta çerçeveyi bizde bulabilirsiniz. Acil işlerinizde hemen teslim yapmaktayız.

Soyak Watergarden Yenişehir çerçeveci, Örnek mahallesi, Yenidoğan Çerçeveci