Çerçeveci Vural | Art Çerçeve

»»Çerçeveci Vural | Art Çerçeve

Art Çerçeve Ümraniye – Çerçeveci Vural Sanatsal Çerçeve Hizmetleri. Ahşap ve Plastik Çerçeveci. Kişiye özel üretim çerçeveleme işleri itina ile yapılır. Yüzlerce çeşit Çerçeve numunesi arasından seçeceğiniz ürünlerle size özel tasarımda üretim yapılır. İnanamayacağınız güzellikte, hayal ettiğiniz her şekilde tasarımlar yapılır.

Art Çerçeve, resimlerinize, kara kalem işlerinize, belgeler, eski yazılar, hat ve ebru çalışmalaranıza, yağlı boya tablolarınıza göre her türlü çerçeveyi beraber seçelim. Fotoğraflarınızı ekonomik ürünlerimizle çerçeveleyelim. Titiz temiz ve ekonomik fiyatlarla hizmet verelim. Aklınıza gelen her şeyi çerçeveliyoruz. Forma, tepsi, giysi, madalya, örtü ve bilumum eşyalarınızı çerçeveliyoruz.art-cerceve

Çerçevelerimiz Ahşap ve Plastik olarak iki guruptur. Ürünlerimiz kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Zamanla dönme ve solma yapmayan seçilmiş ürünlerdir. Market tarzı yerlerdeki uzak doğu ürünler kullanılmamaktadır.

Ahşap Çerçevelerimiz, fırınlanmış, ilaçlanmış ve her türlü deformeye karşı özel üretilmiş ağaçlardan yapılmıştır. Kurtlanma ve dönmeye karşı mukavemetlidir. Yıllarca duvarlarınızı süsleyecek ürünlerdir. Her renk ve kalınlıkta modelini galerimizde görebilirsiniz. Son sistem makine parkuru ile sorunsuz imalat yapılmaktadır.

Plastik Çerçeve Modellerimiz, özenle seçilmiştir. İthal ve yerli olmak üzer köşe birleşimleri sorunsuz ve solma yapmayan kaliteli ürünlerdir. Galerimizde yaklaşık 1500 çeşit stoktan kesim çakım yapılmaktadır.

Paspartu Kartonu Modelleri ve renkleri için sizi galerimize bekleriz. Asitli ve asitsiz paspartu modelleri, kadife, düz ve desenli çeşitlerimizle eşsiz tasarımlar yapmaktayız. İthal ve yerli Paspartu modellerimizi atölyemizde görebilirsiniz. Çerçeveci Vural, paspartuları 45 derece özel kesim makineleri ile ürün işlemektedir. Düz ve oval kesim makineleri bulunmaktadır.

Dekoratif ayna modelleri, dekoratif resimler, dijital baskı tablolar, Türk ressamları yağlı boya tablolarını yerimizde inceleyebilirsiniz.

2020-10-22T10:56:05+03:001 Ekim, 2020|