Ahşap Resim Çerçevesi

»»Ahşap Resim Çerçevesi

Ahşap Resim Çerçevesi, ahşap çerçeve modellerimizi şubelerimizde görebilirsiniz. Ucuz Toptan Perakende Ahşap Fotoğraf Çerçeve fiyatları ve çeşitleri için irtibata geçiniz. Fırınlanmış, ilaçlanmış özel kalitede ahşap çerçeveler uzman personel ve son sistem makine parkurunda işlenmektedir.

Ümraniye – Ataşehir – Üsküdar – Kadıköy – Kavacık – Göztepe – Beylerbeyi – Beykoz gibi semtlere hizmet vermekteyiz. İhtiyaçlarınızda irtibata geçiniz.
Ahşap Resim Çerçevesi15mm kalınlığından başlamak üzere dilediğiniz kalınlıkta ahşap çerçeve bulunmaktadır. En ekonomik modeller için irtibata geçiniz. Yerli ve ithal olmak üzere iki gruptur. Yerli ahşap çerçeveler, ithallere nispeten daha uygun fiyatlıdır. Ancak İspanyol veya İtalyan bir ahşap çerçevenin Dünyada muadili bulunmamaktadır.

ahşap fotoğraf çerçevesi

Ahşap Çerçevenin sağlamlığı göze alındığında fiyatı önem arz etmemektedir. Fırınlanmış ve ilaçlanmış ahşap çerçeveler yıllarca kullanılabilir. İşçilikte önemli bir noktadır. Köşe birleştirmeleri ve kullanılan yapıştırıcı önemlidir. Özellikle ahşap çerçeve isteyen müşterilerimize geniş numune çeşidi sunmaktayız. Ahşap çerçeve sektörde pek stokta bulundurulmaz. O sebeple teslim tarihi farklıdır. Ahşap renklendirmenin yanında el işi yaprak varak kaplama çerçevelerde mevcuttur. Bu çerçeveler diğer kaplama çeşitlerine nispeten daha pahalıdır. “Ahşap resim çerçeve modelleri” çeşit ve numunelerimizi şubelerimizde görebilirsiniz. Sağlam ve temiz işçilik. Uygun fiyat, taksitle ödeme adrese teslim Ölçüye özel çalışmalar. Uygun fiyatlarla.

 

2020-10-22T10:50:11+03:007 Ekim, 2020|Tags: , , , |