Ahşap Çerçeve

»»Ahşap Çerçeve

AHŞAP ÇERÇEVE Modelleri Kaliteli her renk ve oymalı düz desende Ucuz Uygun Fiyatlarla burada. İstediğiniz ölçüde, kalınlıkta ve renkte Ahşap Çerçeve Modellerimizi, numunelerimizi görebilirsiniz.  Hat, ebru, tablo ve resimlerinizi kaliteli makul fiyatlarla çerçeve yapalım. Ortamlarımıza tamamlayıcı etken olurlar, dekorasyonu tamamlarlar. Fiyat olarak yüksek olsa da , sağlamlığı ve evladiyelik oluşu önemlidir. Fırınlanmış ve ilaçlanmış ürünler kullanılmalıdır. Zamanla dönme ve kurtlanma yapmaz.

AHŞAP ÇERÇEVE MODELLERİ

Her hangi bir sanat eseri, eşya veya hatıralarınız dilediğinizle çerçeveletin. Özel projelerinizde özel ölçüler yapılmaktadır. Yüksek kalitedeki ürünlerimize güvenebilirsiniz. Resim çerçevesi, yağlı boya tablolarınız, forma, örtü ve hatıralarınızı özenle Ahşap Çerçevelerle çerçeveleyelim. Ahşap Tablo Çerçevesi, Ahşap Fotoğraf Çerçevesi Çeşitleri.Gerçek Ahşap uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Marketlerde bulunan sıkıştırılmış kartonlar kesinlikle ahşap değildir. Rutubette dağılır, çürür. Yerli ve kaliteli ithal çerçeveler kullanmaktayız.

ahşap çerçeve

Ahşap Çerçeve Fiyatları

Üst bölümdeki kısımlardan dilediğiniz kalınlıktaki çerçevelerimizden seçim yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ortama çok özel görüntüleri eklemenizi sağlar. Ahşap her zaman kalitesiyle kendini her ortamda belli eder. Naturel, varak ve her türlü renkte çerçeve çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kişiye özel renkler yapılır. İstediğiniz paspartu ile ahşap çerçeveler eşsiz bir görüntü sağlar.

Değerli Sanat eserlerinizi, antika objeleriniz, eski manevi değeri olan belge örtü ve benzeri eşyalarınızı Ahşap Çerçevelerle itina ile çerçeveleyelim. Siz isteyin, hayal edin, biz gerçekleştirelim. Resmine uygun en güzel modeli bulmanızda destek olalım. Ahşap her zaman kalıcılığı, görüntüsü ve kalitesi ile üst sınıf bir üründür. Sanat piyasasının en çok kullandığı çerçeve türüdür. Her zaman kalitesini belli eder. Dekorasyonlarınızın vazgeçilmez unsurudur.

Köşe birleşmelerinde en düzgün bitişi sağlamak için profosyonel ve güncel makinelerin kullanılması çok önemlidir. Firmamızın kullandığı özel makineleri atölyemizde görebilirsiniz. Yurtdışından ithal edilmiş, özellikle çerçeve sektörü için üretilmiş makinelerle ürünlerimizi işlemekteyiz. Çakım kısmında özel çivilerin yanında, sadece firmamızın kullandığı organik yapıştırıcılarla temiz bir köşe birleşmesi sağlanmaktadır.

Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy, Dudullu, Kadiköy, Üsküdar, Bulgurlu, Beylerbeyi, Beykoz gibi yakın yerlere servisimiz vardır.n Toplu işlerde yerinde keşif ve adrese teslim etmekteyiz. Her türlü sorunuz için iletişime geçiniz.

2020-10-22T10:54:21+03:005 Ekim, 2020|Tags: , , |