Sertifika Çerçevesi

»»Sertifika Çerçevesi

A4 Sertifika Çerçevesi, A4 ebadında 21 cm 29,7 cm A4 imalatımız başlamıştır. En ekonomik sertifika çerçeve modelleri ve fiyatları için irtibata geçiniz. Şirketler, dershaneler, okullar ve benzeri kuruluşlar için özel ebatlı Çerçeve imalatı başlamıştır. Tüm renkler Mevcuttur.

Sertifika Çerçeveleri

Siyah, beyaz, lacivert, mavi, kırmızı, meşe, ceviz, altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Çerçeve Modelleri İçi dolu plastik malzemedir. arkası ve içi boş ürün değildir. Müşterilerinize gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz ürünlerdir. Bayilerinize vereceğiniz bayilik belgeleri, yetki belgeleri. Üyelerinize,personellerinize dağıtacağınız başarı belgeleri. Dershane iseniz öğrencilerinize vereceğiniz diplomalar. Tüm bu ve benzeri boş çerçeveler uygun fiyatlarla yapılmaktadır. 22mm kalınlığında içi dolu plastik çerçeve den mamul, Mat camlı (ışığı güneşi yansıtmaz)

A4 Sertifika Çerçevesi

[divider]
İstediğiniz tasarımda, paspartulu mat camlı sertifika çerçeveleri yapılır. Seçeceğiniz her kalınlıkta renkte çerçeve ile imal edilir. Toptan çalışmalarımızdan dolayı uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Hem şık, hem uygun fiyatlara. Arkası kapalı ve ya esner çivili. Adetli alımlarda 20 li özel kolili ve adrese teslim. Adet oranına göre özel indirimler. Kredi kartı seçenekleri

Kurs okul dershane ve tüm eğitim kurumları için ister standart isterseniz özel ölçü ürünler imal ediyoruz. Dilediğiniz her renk ve kalınlıkta hayal ettiğiniz tasarımda size özel çerçeveler yapmaktayız. Firmanızın logosu ismi ürün üzerine basılabilmektedir.

Piyasadaki ucuz basit naylon ürünlerden değildir. Enjeksiyon baskı arkası ve içi boş ürünler yapmıyoruz. İmal ettiklerimizin kendine has bir ağırlığı ve kalitesi vardır. Öğrencilerinize kursiyerlerinize ve müşterilerinize basit ürünler hediye etmenizi tavsiye etmeyiz. Talep olduğu takdirde çerçevenize özel kutular yaptırmaktayız. Kargoda hem koruması sağlıklı gitmesi hem de görsel açıdan cezb eder.

Çerçeve Renkleri Fiyat ve Çerçeve Çeşitleri için Whatsapp numaramız dan irtibata geçebilir siniz. Lütfen tüm firmalardan teklif isterken referans isteyiniz. Referanslarımız için mail atabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük kuruluşlarına hizmet vermekteyiz. Zamanında kaliteli hizmet için bizi arayınız.
SERTİFİKA İÇİN ÇERÇEVE İmal bilgileri ve çeşitleri A4 Çerçeve Bölümümüzü inceleyiniz.

2020-10-22T10:51:16+03:007 Ekim, 2020|Tags: , , , , , , , |