A4 Resim Çerçevesi

»»A4 Resim Çerçevesi

A4 Resim Çerçevesi Modelleri ve Fiyatları. Uygun fiyatlı istediğiniz renkte ve adette Hazır A4 çerçeveler.  İmalattan Toptan Perakende Promosyon Satış. A4 boş çerçeve kalite ve fiyat garantisiyle firmamızdan temin edebilirsiniz. Hazır A4 Sertifika, vergi levhası, resim, tablo, çerçeveleri. Toplu alımlarda indirim.

A4 promosyon Resim Çerçevesi

İmalatını seri olarak yapmakta olan firmamız hizmete devam etmektedir. Genellikle kurumsal firmalara çalışılmakta, adetli projelerde  fiyatları nda indirimler düzenlenmektedir. Şirketlerin bayilerine-şubelerine. Okul, dershane, kurs gibi firmaların belgelerine A4 Resim Çerçevesi. Yemek firmalarının çalıştıkları yerlere. Ürün tanıtım görselleri gibi işlerde kullanılmaktadır. Genellikle 22mm çerçeve kullanılır. 1. sınıf mat cam konur. İstenirse arkası tela ile kapanır. İstenirse plastik arkalıkla hem masa üstü, hem duvarda kullanılır. 20li özel kolilerde teslim edilir. Vergi levhası, Evrak, Doküman, 21×30 Çerçeveler.a4 resim çerçevesi

İstanbul içi adrese teslim edilir. İstanbul dışı kasa yapılıp kargo yada ambara verilir. Bizimle yada başka firmalardan teklif alırken mutlaka referans isteyiniz. Çok kötü bir işçilikle karşılaşabilirsiniz. Elinde bu işi için özel yapılmış makineler olmayıp, 100tl lik gönye kesme makinesi ile bu işleri yapan merdiven altı yerler vardır. Köşe birleşme yerleri kapanmamış ve çapaklıdır. Köşeler ayrılır! Son sistem çiftli kesme makine ve uzman personelimizi 450mt imalathanemizde görebilirsiniz. 2.Kalite mat cam konabilir!
Çerçeveye, içindeki belgeyi flu gösteren portakal kabuğu desenli kalitesi mat cam kullanılabilir.

İster ahşap, isterseniz plastik olarak istediğiniz kalınlık ve renkte ” A4 Resim Çerçevesi” üretim yapabiliriz. Her türlü renk mevcuttur. Kişiye özel ölçüde imalat yapılır. Çerçeve üzerine baskı yapılır. Görselleri içine siz de bizde koyabiliriz. En ekonomik fiyatlar için iletişime geçiniz.

Ürünlerimizdeki kaliteyi firmamıza gelerek, numune isteyerek görebilirsiniz. Sürekli çalıştığımız kurumsal firmaların referanslarını isteyebilirsiniz.

2020-10-22T10:53:34+03:005 Ekim, 2020|Tags: , , |