Anasayfa » Hazır Çerçeveler » A4 Plastik Çerçeve

A4 Plastik Çerçeve

A4 Plastik Çerçeve Çeşitleri Modelleri Fiyatları, ebadı 21 cm x 29,7 cm  standart ölçü A4 Çerçeveler. Seçeceğiniz A4 plastik resim çerçevesi  ile dilediğiniz tasarımlar elde edebilirsiniz. İsterseniz görsel iniz olduğu gibi çerçeveye konur. İsterseniz kenarına, sizin belirlediğiniz ölçü renklerde paspartu kesilir, daha sonra a4 ölçülerinde çerçeve yapılır. Paspartulu seçimde müşteri kendi belirlediği renkte ve ölçüde seçim yapar.

A4 Plastik Çerçeve Modelleri

Belgenizin hakim rengine göre istediğiniz renkte çerçeve seçebilirsiniz. Desenli düz olmak üzere geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.Kullanılan çerçeve piyasadaki içi boş enjeksiyon ürün değildir. Kullandığımız ürünlerin içi doludur. Örneği alttadır.

Fiyatları seçeceğiniz çerçeveye, kalınlığına göre değişmektedir. Firmamız en ucuz a4 çerçeve sunmaktadır. Kullanılan camda fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Karton paspartu kullanılacaksa bua toplama eklenir.

Birinci sınıf mat cam, istenirse düz cam kullanılır. Asetat ve pleksili üretim yapılır. Çerçeve üzerine baskı yapılabilir. Adetli işlerde 25 li özel koli ile teslim edilir. Adrese teslim seçenekleri mevcuttur. Lütfen referans isteyiniz.