A4 Plastik Çerçeve

»»A4 Plastik Çerçeve

A4 Plastik Çerçeve Çeşitleri Modelleri Fiyatları, ebadı 21 cm x 29,7 cm  standart ölçü A4 Çerçeveler. Seçeceğiniz A4 plastik resim çerçevesi  ile dilediğiniz tasarımlar elde edebilirsiniz. İsterseniz görsel iniz olduğu gibi çerçeveye konur. İsterseniz kenarına, sizin belirlediğiniz ölçü renklerde paspartu kesilir, daha sonra a4 ölçülerinde çerçeve yapılır. Paspartulu seçimde müşteri kendi belirlediği renkte ve ölçüde seçim yapar.

A4 plastik çerçeveler

Belgenizin hakim rengine göre istediğiniz renkte çerçeve seçebilirsiniz. A4 Plastik Çerçeve desenli düz olmak üzere geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.Kullanılan çerçeve piyasadaki içi boş enjeksiyon ürün değildir. Kullandığımız ürünlerin içi doludur. Örneği alttadır.

Plastik Çerçeve fiyatları seçeceğiniz çerçeveye, kalınlığına göre değişmektedir. Firmamız en ucuz a4 çerçeve sunmaktadır. Kullanılan camda fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Karton paspartu kullanılacaksa toplama eklenir.

Birinci sınıf mat cam, istenirse düz cam kullanılır. Asetat ve pleksili üretim yapılır. Çerçeve üzerine baskı yapılabilir. Adetli işlerde 25 li özel koli ile teslim edilir. Adrese teslim seçenekleri mevcuttur. Lütfen referans isteyiniz.

Piyasada bulunan içi ve arkası boş enjeksiyon baskı ürünler firmamızda bulunmamaktadır. Bu ürünler zamanla solma ve eğilme yaptığı gibi, basit bir görünüme sahiptir. Her rengi bulunmaz. Oldukça ucuz bir görünümde olduğu için pek rağbet görmez.

A4 Plastik Çerçeve üretimde kullanılan çerçevelerin içi doludur. Her rengi mevcuttur. Kesilip çakılarak imal edilir. Kaliteli bir görünümü vardır. Kurumsal firmaların en çok rağbet ettiği ürünlerdendir. Zamanla eğilme solma yapmaz.

Tüm naturel renklerin yanında altın gümüş renkleri mevcuttur.

2020-10-22T10:49:44+03:008 Ekim, 2020|Tags: , , , , , , , |