Anasayfa » Boş Çerçeveler » A4 Çerçeve Fiyatları, Ucuz A4 Çerçeveler

A4 Çerçeve Fiyatları, Ucuz A4 Çerçeveler

A4 boş çerçeve fiyat listesi, ofis evrak çerçevesi fiyatı ve 21 x 30 çerçeve imalatı, A4 ÇERÇEVE FİYATLARI toptan perakende satış. Her renkte isteğe göre özel a4 çerçeve yapılır. Camlı veya camsız modeller, paspartulu, ahşap-plastik boş çerçeve çeşitleri için lütfen irtibata geçiniz.
a4_cerceve_fiyatlari
Çerçevenin ham maddesine, kalınlığına göre değişir. Adetli kurumsal işlerde oldukça uygun fiyatlar verilmektedir. İstanbul içi adrese teslim ve kredi kartı seçenekleri mevcuttur. Fiyatlarımızda uygunluk seri üretimden kaynaklanmaktadır. Sürekli çalıştığımız kurumsal firmalardan referans isteyiniz.

a4_cerceve PLASTİK VE AHŞAP ÇERÇEVE STANDART ÖLÇÜLER Ölçü cm BİRİM
FİYATI
A5 PLASTİK ÇERÇEVE 15X21 .00 TL
A4 PLASTİK ÇERÇEVE 21X30 .00 TL
50X70 PLASTİK ÇERÇEVE 50X70 .00 TL
70X100 PLASTİK ÇERÇEVE 70X100 .00 TL

Listedeki çerçeve fiyatları 01,06,2016 tarihli fiyatlardır. Fiyatlar çerçeveye, kullanılan cama, döviz kuruna ve adete göre değişmektedir. Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz. Adet bazında özel indirimlerden faydalanınız. Sürekli çalışılan kurumsal firmalar ofis çerçeveleri özel indirimler uygulanır. Farklı adetler ve ölçüler için lütfen fiyat alınız.

Mat cam ve düz cam seçenekleri ile fiyatları daha uygun tutabilme imkanınız bulunmaktadır. Arkası mikro karton ve esner çivi ile rahatlıkla montaj imkanı sağlar.
22mm kalınlıkta çerçeveden dilediğiniz kalınlığa kadar seçeneklerimiz vardır. Dilerseniz ahşap çerçeve modelleri içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Piyasada bulunan enjeksiyon baskı, harcı alem, içi boş çerçeve kullanmamaktayız. Kullanılan çerçeveler sanatsal çerçeve olup, içi doludur. Bu çerçeveyi vereceğiniz yere verdiğiniz önemide belli eder. A4 ÇERÇEVE FİYATLARI

  • Her türlü bilgi için iletişime geçiniz.
  • Plastik çerçeve bölümünden çerçevenizi seçiniz.
  • Alabileceğiniz en uygun fiyat teklifini vereceğiz.
  • Kalite ve uygun fiyatı firmamızda bulabilirsiniz.