Anasayfa » Resim Galerisi » Çerçeveci & Resim Çerçeve

Çerçeveci & Resim Çerçeve

Çerçeveci

Resim çerçeveleri, Dekoratif Aynalar, Sanatsal Çerçeve Modelleri. Çerçeveci – Yağlıboya Tablo, resim, hat işleri, aynalar itina ile çerçevelenir. Mat-düz cam seçenekleri, yüzlerce paspartu numunesiyle eşsiz dekoratif tasarımlar sizleri bekliyor. Görsellerinize  güzellik katması adına çerçeveleme önemlidir. Aynı zamanda çerçevelenecek ögenin korunmasını da sağlar. Yağlı boyaların etrafına dönülecek uygun çerçeve, resme çok ayrı hava katıp, sergilendiği mekanı tamamıyla değiştirir.

cerceveci

cerceveci

Resim Çerçeveleri

Resimleriniz- Fotoğraflarınız için kullanılabilen çerçeve çeşitleri. Her tür renkte dekoratif kaliteli çerçeveler. Resimleriniz istediğiniz şekilde paspartulu camlı titiz işçilikle çerçevelenir.

Dekoratif Aynalar

Aynalar dar mekanları geniş göstermekte kullanılan ürünlerdir. Düz – bronz – füme – pasli modelleri mevcuttur. İstenilen özel ölçülerde imal edilmektedir. İstediğiniz kalınlıkta ve renkte çerçeveler ile çerçevelenir.

Yağlı Boya Tablolar

Tablolarınız itina ile sanatsal çerçeveler ile uygun fiyatlara çerçevelenir. Dekoratif çerçeve modelleri içerisinden seçeceğiniz çerçeve ile eşsiz tasarımlar uygulayabilirsiniz.