Çerçeve modelleri ile dekorasyon birbirine paralel projeleridir. Birbirinden ayrılmazlar ve denk olmalıdır. Evinizin, ofisinizin büyüklüğüne, duvar şekil ve rengine, zeminine, mobilya ve diğer eşyalarınızın şekil ve renklerine  ışığa göre seçilir.
Kalını-incesi, düzü-yuvarlağı, renk çeşitleri ve modelleri ile değerlendirilir.
Çerçevelenmiş bir resim ışığı da seçer. Yerini sevmiş uygun ışık ayarlanmış, çerçeveli tablolar ayrı bir güzellikte görünür.

 

Çerçeve Modelleri
Çerçeveler hatıralarımızı ölümsüzleştirdiğimiz resimlerin en şık şekilde sergilediğimiz objelerdir. Dekoratif çerçeve modelleri ev dekorasyonunda kendine önemli bir yer edindi. Aksesuar olarak ta her evde rahatlıkla kullanılmaktadır. Çerçeve modellerini alırken kullanacağınız odaya göre seçmelisiniz. Odanızın dekorasyonuna uygun bir model seçmeniz birleşim açısından daha doğru olur.
Çerçeveleri evlerin yatak odalarında, oturma odalarında, salonlarda hatta antreniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Burada önemli olan kullanacağınız yere uygun tarzda çerçeve seçmeniz. 2014 Çerçeve Modelleri seçenek açısından oldukça geniştir.
Çerçeve fiyatları modeline, kullanılan malzemeye ve büyüklüğüne göre değişmektedir.

Çerçeve Modellerimizi
Görmek İçin;

Linklerini ziyaret ediniz.