Çerçeve Fiyatları hammaddesine, kalınlığına ve kaplama stiline göre çerçeve fiyatları değişim göstermektedir. Plastik çerçeve, ahşap çerçeveye nispeten daha uygun fiyatlıdır. Ahşap çerçeveler ise eğer ilaçlanmış ve fırınlanmış ise fiyatı daha da yüksek olmaktadır. Ancak çerçevenin sağlamlığı ve evladiyelik olması fiyatını göz ardı ettirir.

Çerçeve FiyatlarıÇin işi çerçeveler oldukça sağlıksız ve kalitesiz ürünlerdir. Üzerindeki desenler alçı olup zamanla dökülür. Ahşap çerçeveleri zamanla kurtlanır ve dönme yapar.
Çerçeve Fiyatları aynı zamanda işçiliğe göre de değerlendirilir. Süper market tarzı yerlerde her işi yapan personele yaptırılan işçilikten bir şey beklenmez. Sanatsal iş doğmaz.

 

 

 

 

 

 toptan çerçeve fiyatları

 

Hammaddesine, Ahşap-Plastik

Üretim yerine Yerli-İthal

Kaplama sitemine El işi varak-Folyo Baskı

Et kalınlığına

İşçiliğine göre çerçeve fiyatları değişir.

puzzle çerçeve fiyatları

Artconsept Resim Çerçeve firması, çerçeve, y.boya tablo ve dekoratif tablo piyasasında hizmet vermektedir. Şubelerinde çerçeve numuneleri ve paspartu numuneleri ile kendinize özgü özel tasarımlar yapabilirsiniz. Yerli ressamların orijinal tablolarına istediğiniz çerçeveyle sahip olabilirsiniz. Dekoratif tablolarla ev ve ofislerinizi renklendirebilirsiniz. Dijital baskı kataloglarından dilediğiniz resmi dilediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz. Poster çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. bauhaus çerçeve fiyatları

Kurumsal firmalar için A4, diploma, sertifika çerçeveleri uygun fiyatla yapılmaktadır. hazır çerçeve fiyatları

Artconsept a4 çerçeve imalatına seri bşekilde üretmektedir. Seri üretimden dolayı uygun fiyatlar verebilmektedir.
İsteğe göre çerçeve ve özel yapımlar uygulanabilmektedir. Sitemizden veya şubelerimizden seçebileceğiniz  çerçeveyi, sizin isteğinize göre mat-düz camlı, arkası kapalı veya arkalıklı yapmaktadır.
Adetli işlerde 10lu veya 20li özel koli yapılıp İstanbul içi adrese teslim, İstanbul dışı kargo veya her hangi  ambara teslimi yapılmaktadır.

Bu a4 çerçeveleri Şirketlerin bayilerine verdiği sertifikalarda, kurların kursiyerlerine verdiği diploma ve başarı belgelerinde, bayi toplantılarının görsellerinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda özel ölçüler, a3, a5 gibi ölçülerde yapılmaktadır. 50,1000 ve katları gibi işlerde çalışacağınız her firmadan mutlaka referans istemelisiniz. Gerekirse bu referansları sorgulamalısınız. Piyasada bu gibi büyük işlerin altından kalkamayacak çok firmadan teklif alabilmeniz olağandır. poster çerçeve fiyatları

Lütfen referanslarımızı inceleyiniz.

50×70 Çerçeve fiyatları

70×100 Çerçeve fiyatları

a4 Çerçeve fiyatları

21×30 Çerçeve fiyatları

varak çerçeve fiyatları, fotoğraf çerçeve fiyatlar, puzzle çerçeve fiyatları, plastik çerçeve fiyatları, ayna çerçeve fiyatları, çerçeve fiyatları, ahşap çerçeve fiyatları, cam çerçeve fiyatları, çerçeve modelleri ve fiyatları, resim çerçeve fiyatları, tablo çerçeve fiyatları

 

 

 

 

Bakılanlar: