Çerçeve Fiyatları hammaddesine, kalınlığına ve kaplama stiline göre çerçeve fiyatları değişim göstermektedir. Plastik bir çerçeve, ahşap bir çerçeveye nispeten daha uygun fiyatlıdır. Ahşap çerçeveler ise eğer ilaçlanmış ve fırınlanmış ise fiyatı daha da yüksek olmaktadır. Ancak bir çerçevenin sağlamlığı ve evladiyelik olması fiyatını göz ardı ettirir.

Çerçeve Fiyatları

 Çerçeve Fiyatları &   bizden haberler Çin işi çerçeveler oldukça sağlıksız ve kalitesiz ürünlerdir. Üzerindeki desenler alçı olup zamanla dökülür. Ahşap çerçeveleri zamanla kurtlanır ve dönme yapar.
Çerçeve Fiyatları aynı zamanda işçiliğe göre de değerlendirilir. Süper market tarzı yerlerde her işi yapan personele yaptırılan işçilikten bir şey beklenmez. Sanatsal bir iş doğmaz.

  • Hammaddesine, Ahşap-Plastik
  • Üretim yerine Yerli-İthal
  • Kaplama sitemine El işi varak-Folyo Baskı
  • Et kalınlığına
  • İşçiliğine göre çerçeve fiyatları değişir.

Artconsept Resim Çerçeve firması, çerçeve, y.boya tablo ve dekoratif tablo piyasasında hizmet vermektedir. Şubelerinde çerçeve numuneleri ve paspartu numuneleri ile kendinize özgü özel tasarımlar yapabilirsiniz. Yerli ressamların orijinal tablolarına istediğiniz bir çerçeve ile sahip olabilirsiniz. Dekoratif tablolarla ev ve ofislerinizi renklendirebilirsiniz. Dijital baskı kataloglarından dilediğiniz bir resmi dilediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz. Poster çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kurumsal firmalar için A4, diploma, sertifika çerçeveleri uygun bir fiyatla yapılmaktadır.

Artconsept A4 çerçeve imalatına seri bir şekilde üretmektedir. Seri üretimden dolayı uygun fiyatlar verebilmektedir.
İsteğe göre çerçeve ve özel yapımlar uygulanabilmektedir. Sitemizden veya şubelerimizden seçebileceğiniz bir çerçeveyi, sizin isteğinize göre mat-düz camlı, arkası kapalı veya arkalıklı yapmaktadır.
Adetli işlerde 10lu veya 20li özel koli yapılıp İstanbul içi adrese teslim, İstanbul dışı kargo veya her hangi bir ambara teslimi yapılmaktadır.

Bu a4 çerçeveleri Şirketlerin bayilerine verdiği sertifikalarda, kurların kursiyerlerine verdiği diploma ve başarı belgelerinde, bayi toplantılarının görsellerinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda özel ölçüler, a3, a5 gibi ölçülerde yapılmaktadır. 50,1000 ve katları gibi işlerde çalışacağınız her bir firmadan mutlaka referans istemelisiniz. Gerekirse bu referansları sorgulamalısınız. Piyasada bu gibi büyük işlerin altından kalkamayacak bir çok firmadan teklif alabilmeniz olağandır. Çerçeve Fiyatları

Yüksek adetli işlerde özel koli ve adrese teslim seçenekleri, yurtdışı işlerinde özenli kolileme ile ambara teslim seçenekleri bulunmaktadır.

Lütfen referanslarımızı inceleyiniz.

 

 

Tablo Çerçeve Fiyatları

Bir önceki yazımız olan Çerçeveci başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Tablo Çerçeveci Ümraniye başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Facebook Sayfamız Google Plus sayfamız Frienfeed Linkedin sayfamız@artconseptçerçeveci