Ressam Bülent Kılıç Kimdir. 1974 yılında Tekirdağ ‘da doğdu. Bülent Kılıç ufak yaşlardan beri resme alaka duymaya başlamış olan sanatçının özellikle çocukluk dönemlerinde yaptığı resim ve karakalem desen çalışmaları, lise dönemlerinde ağırlık verdiği otomobil tasarımları, sanatçı kişiliğinin oluşumunda en önemli yapı taşları olmuştur. Alanında lisans eğitimi alan ve akademik kariyer yapan Ressam Bülent Kılıç yapmış olduğu başarılı resim çalışmalarıyla kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekerek tanınmıştır. İstanbul mahallelerini; adalarını; boğazını kısaca her yerini defalarca gezerek gözlemlerde bulunmuş, fotoğrafa almış, desene dökmüş ve İstanbul ‘un tüm güzelliklerini büyük bir tutku ile tuvale aktarmaya başlamıştır. Ressam Bülent Kılıç Eserleriyle birçok sergi açmış ve müzayedeye katılmış olan Ressam çalışmalarına halen İstanbul’daki resim atölyesinde devam etmektedir.

 Ressam Bülent Kılıç &   ressamlar

Bülent Kılıç

Ressam Bülent Kılıç eserleri Los Angeles’te sergilenmiştir. Global Dental Grup’un sahibi Serap ve Murat Atlının sanata ev sahipliği yaptığı Across The Bosphorus İstanbul Boğazından çeşitli izlenimlerin izleyiciye sunulduğu resim sergisi 13 Nisan-4 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılmıştır.

 

Galerimizde Bulunan Bülent Kılıç Eserleri

 

 

 

 

Türkiye’nin her yerine gönderilir. Straforlu kutuda korumalı olarak elinize ulaşır. Lütfen irtibata geçiniz.

info@artconsept.com

 sihirli fırça ressam bülent kılıç

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Ressam Faruk Öz başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Facebook Sayfamız Google Plus sayfamız Frienfeed Linkedin sayfamız@artconseptçerçeveci