Anasayfa » Ressamlar » Bekir Üstün Resimleri

Bekir Üstün Resimleri

Bekir Üstün Resimleri ni uygun fiyatlar ve taksit seçenekleriyle Artconsept.com dan sahip olabilirsiniz. Sanatçının orijinal yağlıboya tabloları galerimizde görebilir, dilediğiniz çerçeveyle satın alabilirsiniz.
Ressam Bekir Üstün Kimdir
Niğdeli doğumlu, evli ve bir çocuk babasıdır. Bekir Üstün, kendi köyü ve yöre köylerdeki eşsiz kompozisyonları yakalayarak bunları tuvale döker. İlkokulda ev ödevi için yaptığı resme, öğretmenini inandıramadığı için kopyacılıkla suçlanıp yediği tokatla başlayan resim serüveni onu, hocası Sabahattin Camcı oğluyla buluşturur, Camcı oğlundan aldığı desen, kompozisyon eğitiminin ardından kendi atölyesini kurar.

Ressam Bekir Üstün Tablo Fiyatları

Resimlerindeki tüm kompozisyonlar fotoğrafçılık aşkı sebebi ile tamamen kendisinindir. Aynı zamanda fotoğraf aşığı olan sanatçı, çalıştığı Anadolu resimlerindeki bir su küpünün yeri dahi, sanatçı tarafından tasarlanarak oluşturulmuş kompozisyonlardır. Kimseden esinlenmeden, orjinal kompozisyon kullanır. Eserlerindeki orjinallik bundan kaynaklanır. Kendini sanata, sanatı da kendi duygularına aracı kılmak arzusuyla İstanbul’daki atölyesinde resim yaparak yaşamını devam ettirmektedir.
Galerimizde bulunan eserleri

Bekir Üstün