Anasayfa » Hizmetlerimiz » Ataşehir Çerçeveci

Ataşehir Çerçeveci

Sanatsal çerçeveler ve tablo ayna satışı ile ATAŞEHİR ÇERÇEVECİ hizmetinizdeyiz. Ataşehir de çerçeve yapan bir yer mi arıyorsanız. Genç, dinamik ve güler yüzlü personelimizle yağlı boya tablo, dijital baskı resim, parçalı  ve dekoratif tablo, ayna çerçevesi satışı da yapmaktayız. Pazıl çerçeve | Yapboz Çerçevesi Arconsept.com alanında kazandığı deneyim ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini prensip etmiş lider konuma yükselmiştir.

Ataşehir Çerçeveci

ATAŞEHİR de ki çoğu kurumsal firmaya çerçeveci olarak toplu iş yapmaktadır. Kurumsal firmaların proje işleri yapılmaktadır. Aynı zamanda yeni kurulmuş firmaların ofis dekorasyonlarında mimarlarla paralel çalışmalar yapılmaktadır. Bölge deki kurumsal firmalarla çalışmalarımız devam etmektedir. Toplu alımlarda özel indirim uygulanıp, adrese teslim seçenekleri sunulmaktadır. Firmalara ürün portföyümüzün bulunduğu CD verilerek rahat seçim imkanı sunulmaktadır. Özel fiyatlar, özel indirimler ve adrese teslim seçenekleri bulunmaktadır.

Ataşehirde Çerçeveciler

Yağlı boya çerçeveletme, sulu boya pastel fotoğraf gibi görsellere paspartulu çalışmaları çerçeveletme. Üç boyutlu işlerinize kasalı modeller, forma, patik, ayakkabı, madalya, kılıç gibi materyallere cam altı çalışmalar.  Puzzle – yapboz çerçeveleri, dekoratif boy aynaları, baklava aynalar. a4 çerçeveler, sertifika – diploma çerçeveleri, paspartu çeşitleri, mat-düz-müze camları.

ATAŞEHİR ÇERÇEVE ÇEŞİTLERİ

  • AHŞAP
  • PLASTİK

Üst Menümüzden ulaşabilirsiniz

Soyak Yenişehir çerçeveci

Örnek mahallesi